• Support Call: +1 5618596340
 • Email: info@bestwebdesigncompany.info
Cart$0
Product added

Home Page 1

Responsive Design

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla ac mi felis.

Premium Sliders

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla ac mi felis.

Unlimited Colors

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla ac mi felis.

600+ Google Fonts

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla ac mi felis.

Text Element

The theme has 20 layout elements and all those can show up to 6 sizes variation. You can control those elements by simple click and drag/drop.

 • You Can Use 600+ Google Fonts
 • You Can Create Unlimited Pages
 • Powerful SEO Post
 • Unlimited colors with backend option

Some Happy clients

 • As a Coordinator and Manager for several Brands, I am delighted with the work and support you guys offer, always much more than i expect!
  tania

  Tania Regine, Brand Coordinator, Hyper Network Solutions

 • I’d just like to say that Healthy Delights have experienced one of the best creative and supportive services for their products ever! Thank you!
  Sebastian-E.

  Jason H., Brand Manager, Healthy Delights

Why Choose Us

Powerful SEO

Accordion item contentLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla ac mi felis. Suspendisse auctor mauris sit amet lorem mollis vitae ultrices nulla mollis. Nam dolor mi, vehicula vitae consectetur ut, sagittis quis diam.

Easly Page Builder

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla ac mi felis. Suspendisse auctor mauris sit amet lorem mollis vitae ultrices nulla mollis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.